Két hónap pangás után, a korlátozások enyhítésével az elmúlt hetekben újra megnőtt az autós közelekedés hazánkban, ami máris sok közúti balesettel társult.
Sokan – még le sem törölték a tél porát a kocsijukról – máris úgy hajtanak, mintha csak egész évben ezt tették volna. Mintha egy percet sem töltött volna téli pihenőn az autójuk.