Tűz ütött ki a Szent Imre kórházban, egy fiatal nő életét vesztette

Tűz keletkezett vasárnap reggel a XI. kerületben, a Tétényi úti Szent Imre Kórházban. A lángok az egyik földszinti helyiségben csaptak föl. A fővárosi tűzoltók nagy erőkkel érkeztek a helyszínre: több mint hetven tűzoltóval és tizennyolc tűzoltó gépjárművel. A tűzesetben egy a kórházban ápolt beteg az életét vesztette. Ez is érdekelhet: Ketyeg a végítélet órája: Már csak 100 másodpercünk maradt cselekedni

100 négyzetméteren pusztított a tűz a Szent Imre kórházban

A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság közleménye szerint a kórháztűz mintegy ötven négyzetméteren égett a földszinti helyiségben, de a lángok és a hőterhelés mintegy száz négyzetméteren rongálták meg az épületet. A tüzet a fővárosi tűzoltók három vízsugárral oltották el, ezzel párhuzamosan pedig az A épület füst miatt veszélyeztetett kórtermeiből 56 beteg biztonságos helyre szállításában segítettek. Tipp: Sztrókjuk után Lang Györgyi és Kulka János egymást tanítják beszélni

A következő oldalon videón mutatjuk a tűz pusztítását.

Berlinben teszteltük a BYD Dolphin G DM-i-t

Miközben manapság lassan egy fapados kisautóért is csillagászati összegeket kérnek, a Dolphin G 8 890 000 Ft-os induló árával rendkívül versenyképesen lép be, de ami még durvább: a minden földi jóval kitömött, dögös, fullos Sport verziót is megkapod 12 millió forint alatt.

Tovább olvasom »
Promóció

Tűz ütött ki a Szent Imre kórházban, egy fiatal nő életét vesztette