Kerékbilincset kapott Sebestyén Balázs! Mutatjuk, mit követett el

Írta:
Kámány Andrea

Sebestyén Balázs nagy rajongója a négykerekű járműveknek. Saját bevallása szerint ráadásul vezetni is imád, ám a tegnap esti autókázás biztosan nem lesz a kedvenc estéi egyike.

Nincs szerencséje a szponzorautókkal

Sebestyén Balázs a Mercedes márka nagykövete immár jó pár hónapja. Elmondása alapján azonban soha nem volt szerencséje a szponzorautókkal. Értette ezt arra, hogy valahogy mindig sikerült azokat összetörnie. Azt azonban kiemelte, hogy az ütközésekért általában nem ő volt a felelős. Egy évvel ezelőtt például egy luxus terepjárót kellett visszaadni, mert hátulról belé futottak. De azt ugye nem lehet, hogy ne autó nélkül maradjon a műsorvezető, így hipp-hopp kapott is a Mercedestől egy vadonatúj elektromos G-osztályba tartozó csodajárgányt. Legalábbis az akkoriban közzétett posztja szerint:

Vajon vétkezett Sebestyén Balázs?

Sebestyén Balázsnak úgy tűnik nagyon fontos, hogy az autó környezettudatos legyen, mivel pár évvel ezelőtt már csatlakozott a hibrid vezetők egyre lelkesebb táborához. Akkor egy Lexus RX boldog tulajdonosa volt. De most kanyarodjunk vissza a címben jelzett szerencsétlen véletlenhez. Vagy mégsem az volt? A pontos okot, hogy miért került a rádiós autójára kerékbilincs egyelőre csak találgatni lehet. Bizonyos kommentelők szerint úgy vélik, hogy Sebestyén Balázs rosszul parkolt és ennek következtében az autó belelógott a kerékpársávba. Megint mások azonban arra hívták fel a figyelmet, hogy egy megállni tilos táblát hagyott figyelmen kívül a műsorvezető, amiért a közterület-felügyelők bizony kerékbilinccsel jutalmazták.

További sztárhírekre szomjazol? Akkor ne habozz, olvasd el korábbi cikkjeinket:

 

Kámány Andrea

Friss

  • Autóvilág

A 6-os úton már nem elég a Wazet nézni: civil autókból is mérik a sebességet

Aki eddig úgy gondolta, hogy a 6-os út M0 és Savoya Park közötti szakaszán elég…

2026. 08. 27.
  • Autók

Meggyőzött a mozgó kijelzős hibrid? – Omoda 7 teszt

Nézzünk egy kicsit utána, honnan is érkezett a tesztalany. Az Omoda egy modern autómárka, amelyet…

2026. 08. 26.
  • Autók

A BMW M5 nyolc órán át driftelt megállás nélkül, és menet közben tankolták meg

Olykor egy autógyártó már nem egyszerűen bizonyítani akarja, hogy jó az autója, hanem úgy dönt:…

2026. 08. 26.
  • Autók

A Porsche visszahozza a kézi váltós 911 Carrerát – az amerikaiak nem kérnek az automata egyeduralmából!

A gyorsulási adatok lehetnek bármilyen lenyűgözőek, úgy tűnik, van valami, amit még a stopperóra sem…

2026. 08. 25.
  • Autók

Amikor a családi autó elszabadul: Renault Espace V10-es Forma–1-es szívvel

Egy családi autó, egy egészen őrült ötlet A Renault Espace alapvetően nem az a fajta…

2026. 08. 25.
  • Autók

A hatos, amivel sokkal könnyebb együtt élni – Audi A6 Avant e-tron teszt

Egy hét az A6 Avant e-tronnal A mostanában nálunk megforduló példányok esetén előfordul, hogy egy…

2026. 08. 24.