Zoób Katti: Az autóm kicsi, bátor és erős, akárcsak én

Zoób Katti nemzetközileg elismert divattervező és alkotóművész, a Katti Zoób divatmárka megalkotója. A számos díjjal elismert tervezőnő azonban nem csak a divatért rajong, ugyanilyen vonzalom fűzi a klasszikus, vagy éppen Art Deco autókhoz. Szíve jelenleg egy MINI-ért dobban, de a beszélgetésünkből az is kiderül, milyen kapcsolat fűzi az old timer autókhoz, amelyeket – ha éppen úgy tartja kedve – akár nap mint nap vezet.

Temperamentumos vezető Zoób Kati

Katti rutinos vezetőnek számít. Jogosítványát a húszas éveiben szerezte, és szinte azonnal beleszeretett abba a felhőtlen szabadságba, amit a vezetés élménye nyújtani tud számára. „Könnyen tanultam meg vezetni, ám a műszaki vizsgához számomra kellett a technikai tudás és tapasztalat. Gyakorlatias ember vagyok, szeretem, ha értem az általam használt eszközök működését. Sokáig meglehetősen sportosan vezettem, mára ez azonban sokat változott. Azt mondanám, hogy a vezetési stílusom megfontolt, ám temperamentumos.”

A cikk a következő oldalon folytatódik.

MINI Electric Drive a Balatonon

MINI Electric Drive a Balatonon – villámgyors töltés, balatoni nyugalom, és egy csipetnyi MINI-élmény A BMW Group Magyarország meghívására egy igazán stílusos, napfényes tesztvezetésen vehettünk részt, ahol a MINI három

Tovább olvasom »