Együtt játszott a hazai szórakoztatóipar négy nagy kedvence. Mucsi Zoltán, Csuja Imre és Badár Sándor közösen próbálta ki Hajnóczy Soma saját fejlesztésű, Fröccs névre keresztelt társasjátékát. A rendkívül jó hangulatban telt mulatozásról videófelvétel is készült.
Hajnóczy Soma kétszeres bűvész világbajnok felismerte, milyen nagy szükség van a szórakoztatás ezen formájára a mostani helyzetben. Ezért kitalálta, hogy létrehoz egy saját társasjátékot. A siker pedig nem maradt el, hiszen a Fröccs névre keresztelt többszemélyes játék megnyerte a 2020 legjobb kártyajátékának járó díjat. Annyira bejött Somának a biznisz, hogy az első kiadás egy hét alatt elfogyott. Soma pedig azt is bebizonyította, hogy a társasjáték nemcsak a résztvevőknek szórakoztató, hanem azoknak is, akik kívülről nézik. Főképp, ha olyan játszótársakkal játszol, mint Mucsi Zoltán, Csuja Imre és Badár Sándor.
A négy sztár könnyed hangvételű játékában egymást váltották a feszült pillanatok és a nagy röhögések. A hírességek kocsmahősök szerepébe bújva próbálták a legtöbb fröccsöt eladni, és persze abból a legnagyobb vagyonra szert tenni. Ha pedig üzletelés, akkor alkudozás. A kofárkodás során az is egyértelmű, hogy a három színész egymás szívatását sem hagyhatta ki. Soma mint jó házigazda, néhány pohár fröccsel is vendégül látta játékostársait, bár elmondása szerint az is a stratégiája része volt, hogy leitatja ellenfeleit.
Ha kíváncsi vagy, kinek ment kifejezetten nehezen a társasjáték, és ki lett végül a győztes, nézd meg a könnyed szórakozásról készült videót:
További színes híreinket se hagyd ki! Böngéssz cikkeink között:
A dinamika nemcsak a tempóról szól, jóval inkább arról a figyelemről, ami mögötte van. Bodó…
A Volkswagen Tayron méretei már elsőre tekintélyt parancsolnak, egy hét tesztelés után viszont egészen más…
Amikor megérkezett a Ford meghívója, bevallom, azonnal kíváncsi lettem. Kéz nélküli vezetés? Magyarországon? Egy olyan…
A magyar autósok kétötöde került váratlan vészhelyzetbe tavaly az utakon. A külföldi meghibásodások vagy balesetek…
Június 19-én hivatalosan véget ért a tanév Magyarországon, és többszázezer diák számára megkezdődött a várva…
A Mercedes-AMG tovább erősíti teljesítményorientált SUV-kínálatát a megújult GLE 63 S 4MATIC+ és GLS 63…