A Skoda faültetés programja igazi mérföldkőhöz érkezett. A 2007-ben indított kezdeményezés keretében nemrég az egymilliomodik fát is elültették.
Tavasszal a beérkező összegből a 10 millió Fa Alapítvány közreműködésével tervez fákat ültetni a GreenGo e-carsharing szolgáltató.
Az autómegosztó a 10 millió Fa Alapítvánnyal idén 500 fát ültet el a város különböző pontjain. Most a Közraktár utca…