A BMW-gyárak márciusban álltak le a koronavírus-járvány miatt. Most Münchenben bejelentették, hogy alig két hét múlva újraindítják a gyártósorokat.
A BMW Magyarország közleménye szerint a debreceni BMW-gyár építése egyelőre zökkenőmentesen, az eredeti tervek szerint halad, azt nem befolyásolja a…