Sziget-rajongók, figyelem! Érdemes beírni a naptárba: 2020. augusztus 5-én indul a Szabadság Szigete! Aki a november 14-én déli 12 órától 24 órán át tartó Szitizen Prime akcióban vásárol bérletet a jövő évi Szigetre, nem csupán a legolcsóbban válthat hetijegyet, de exkluzív ajándékcsomagot is kap a környezettudatosság jegyében.
A a különböző kultúrák békés találkozója, az együttlét boldog ünnepe, s nem utolsó sorban az év legnagyobb bulija. A szervezők különböző műfajokban igyekeznek a legnagyobb sztárokat illetve a legizgalmasabb előadókat felvonultatni a több száz kulturális program mellett. A jövő évi fesztiválra már most érdemes jegyet venni: a Szitizen Prime 24 órás akciójában kedvezményes áron juthatunk a hetijegyhez. Így egy szigetes nap csupán 13.700 forintra jön ki. Ez mostanában egy közepes koncert ára, de egy világsztár fellépésért például az Arénában sokszor 25-35 ezer forintot is ki kell fizetnünk. A 2020-as Sziget a világsztárok mellett ennél lényegesen több programot és élményt kínál egy felejthetetlen hét minden napjára. Nem volt ez másképp idén sem, nézd csak:
A leggyorsabb vásárlók egy olyan ajándékcsomagot is kapnak, amiben egyedi, környezettudatos szigetes ajándékok lesznek. Például organikus anyagból készült póló, újrahasznosított papírtextil hátizsák.
A hétnapos bérlet ára ajándékcsomaggal: 95.900 Ft.
A VIP hétnapos bérlet ára ajándékcsomaggal: 199.000 Ft.
Több mint 140 évvel az első Orient Express isztambuli útja után új fejezet nyílik a…
Hivatalos: a Mitsubishi újraéleszti az egyik legismertebb nevét, és 2026 őszén bemutatja az új generációs…
A Peugeot egy olyan irányba mozdul, ami sok autós szívét megdobogtathatja: a 208-as és 2008-as…
Újabb komoly nemzetközi sikert könyvelhet el a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, miután az Egyesült…
Láthatóan új lendületet kapott az Alfa Romeo, miután a márka az elmúlt évet az egyik…
Május 30-án este Budapest lesz Európa futballfővárosa, ugyanis a Puskás Ferenc Stadionban rendezik meg az…